Výsledky ze soutěží 2021

Online soutěž Česká Lípa, 23.5.2021
 
Mini Hobby duo show
1. místo - Nikola Šamalíková a Eliška Siková
2. místo - Kateřina a Michaela Kuželovi
 
Mini Hobby duo contemporary
1. místo - Dominika Hubáčková a Sára Brablíková
2. místo - Julie Hrstková a Nelinka Škřivánková
 
Mini Hobby sólo contemporary
1. místo - Julie Hrstková
3. místo - Nikola Šamalíková
4. místo - Dominika Hubáčková
6. místo - Natálie Klemešová
 
Děti Hobby duo show
1. místo - Kristýna Zemánková a Ema Petrů
2. místo - Tereza Vidmuchová a Amálie Hasová
3. místo - Victorie Bauerová a Dorota Pospíchalová
 
Děti Hobby duo contemporary
1. místo - Amálie Pavlínová a Michaela Vlachová
2. místo - Rozálie Lužná a Nela Začalová
3. místo - Emili Slouková a Magdalena Martykánová
 
Děti Profi duo show
1. místo - Matthew Zatloukal a Adéla Vragová
2. místo - Kateřina Čermáková a Sofie Stražická
3. místo - Viktorie Burdová a Sofie Šlamborová
 
Děti Hobby sólo contemporary
1. místo - Valérie Klemešová
2. místo - Kristýna Zemánková
4. místo - Amálie Pavlínová
9. místo - Emili Slouková
 
Děti Profi sólo contemporary
1. místo - Elena Bendová
3. místo - Nikola Fromlová
4. místo - Adéla Vragová
5. místo - Nikola Přecechtělová
6. místo - Viktorie Trnečková
8. místo - Sofie Šlamborová
 
Junioři Hobby duo contemporary
2. místo - Patrície Naniašová a Viktorie Valášková
4. místo - Eliška Skřebská a Karolína Vodna
 
Junioři Profi duo contemporary
1. místo - Vanesa Burdová a Elena Richterová
2. místo - Vanesa Burdová a Elena Bendová
3. místo - Karolína Kovářová a Nikola Přecechtělová
4. místo - Viktorie Trnečková a Jolana Špičáková
6. místo - Nikola Fromlová a Nela Novotná
7. místo - Vanessa Karasová a Alžběta Žilková (cena pořadatele)
 
Junioři Hobby solo contemporary
4. místo - Viktorie Valášková
5. místo - Eliška Skřebská
 
Junioři Profi sólo contemporary
1. místo - Vanesa Burdová
4. místo Vanesa Karasová
5. místo - Karolína Kovářová
 
Dospělí Profi sólo contemporary
1. místo - Anna Vystavělová
2. místo - Denisa Chytilová
4. místo - Adéla Lužná
5. místo - Kristýna Štouračová
9. místo - Klára Pospíšilová
 
Dospělí Profi duo contemporary
1. místo - Adéla Lužná a Denisa Chytilová 
2. místo - Klára Pospíšilová a Kristýna Štouračová
 
 
 
 
Online soutěž Best World Dance Group 11.5.2021
 
Mini Hobby
2. místo - Nikola Šamalíková
2. místo - Julie Hrstková
3. místo - Dominika Hubáčková
2. místo - Eliška Siková a Nikola Šamalíková (duo)
 
Děti Hobby show dance
2. místo - Kristýna Zemánková
 
Děti hobby contemporary
1. místo - Nikola Fromlová
1. místo - Viktorie Trnečková
2. místo - Emily Slouková
2. místo - Adéla Vragová
2. místo - Claudie Krestová
2. místo - Nikola Přecechtělová
3. místo - Amélie Pavlínová
3. místo - Rozálie Lužná
3. místo - Tereza Vidmuchová
3. místo - Sofie Šlamborová
3. místo - Michaela Vlachová
 
Děti Profi contemporary
1. místo - Jolana Špičáková
1. místo - Jolana Špičáková a Viktorie Trnečková (duo)
2. místo - Viktorie Valášková
3. místo - Patricie Naniašová
 
Junioři I.Profi contemporary
1. místo - Vanesa Burdová a Elena Richterová (duo)
1. místo - Kristýna Štouračová a Klára Pospíšilová (duo)
1. místo - Vanesa Burdová 
2. místo - Klára Pospíšilová
2. místo - Kristýna Štouračová
 
Dospělí I. Profi contemporary
1. místo - Adéla Lužná a Denisa Chytilová (duo)
1. místo - Adéla Lužná
2. místo - Anna Vystavělová 
 
Dospělí II. Profi contemporary
1. místo - Denisa Chytilová
 
 
 
Online soutěž Czech Dance Masters 19.4.2021 (contemporary)
 
Mini 22 přihlášených:
12. místo - Julie Hrstková 
16. místo - Dominika Hubáčková
18. místo - Nikola Šamalíková
 
Děti 95 přihlášených:
15. místo - Elena Bendová 
29. místo - Viktorie Trnečková
42. místo - Nikola Přecechtělová, Jolana Špičáková
 
Junioři 68 přihlášenych
17. místo - Vanesa Burdová
 
 
Online soutěž Taneční skupina roku, 4.4.2021 (contemporary)
 
2. místo - Elena Bendová (děti)
2. místo - Karolína Kovářová (junioři ml.)
5. místo - Klára Pospíšilová  (junioři st.)
4. místo - Adéla Lužná (dospělí)
3. místo - Anna Vystavělová (dospělí)
2. místo - Denisa Chytilová (dospělí)

Výsledky ze soutěží 2020

Online soutěž Dance Ostrava Grand Prix, 30.12.2020
 
1. místo - Elena Bendová contemporary (děti)
1. místo - Jolana Špičáková show dance (děti)
2. místo - Vanesa Burdová  contemporary (junioři)
1. místo - Denisa Chytilová contemporary (dospělí)
 
 
 
World dance show Turnov, 19.12.2020
 
1. místo Elena Bendová contemporary (děti)
2. místo Elena Bendová artistics (děti)
2. místo Jolana Špičáková show dance (děti)
1. místo Denisa Chytilová contemporary (dospělí)

Výsledky ze soutěží 2018

TSR regionální kolo Zlín, 30.3.2018

1. místo - Příběh lvíčků (mini)

1. místo - O čem řeka zpívá (mini)

2. místo - Drill (mini)

3. místo - In my arms (děti)

3. místo - Lil voicebig noice (děti)

1. místo - Spolu (děti)

2. místo - V zemi zázraků (děti)

3. místo - Za skříní (děti)

4. místo - Tváří v tvář (junioři)

1. místo - Heart beat (junioři)

1. místo - Life of tree (junioři)

5. místo - Traitor (junioři)

3. místo - Welcome in our castle (junioři)

1. místo - Můj život, moje rozhodnutí (dospělí)

4. místo - Poor mother (dospělí)

 

CDO regionální kolo Přerov, 24.3. 2018

1. místo - Po setmění (mini)

2. místo - Příběh lvíčků (mini)

1. místo - O čem řeka zpívá (mini)

2. místo - Drill (mini)

1. místo - In my arms (děti)

1. místo - Lil voicebig noice (děti)

1. místo - Spolu (děti)

1. místo - V zemi zázraků (děti)

1. místo - Za skříní (děti)

1. místo - Tváří v tvář (junioři)

1. místo - Heart beat (junioři)

1. místo - Life of tree (junioři)

1. místo - Traitor (junioři)

2. místo - Welcome in our castle (junioři)

1. místo - Můj život, moje rozhodnutí (dospělí)

1. místo - Poor mother (dospělí)

1. místo - To byly časy (senioři) + cena poroty

Kontakt

Taneční škola PIROUETTE Vápenice 7
Prostějov
796 01
731 865 488 pirouette@email.cz